Sertsan Civata tecrübe, deneyim, kalite, müşteri memnuniyeti, satış öncesi ve sonrası sağladığı teknik hizmetler ve firma garantisi ile bağlantı elemanları sektörünün öncü firmalarındandır.

    Firmamız bağlantı elemanları konusunda faaliyet göstermiş olduğu alanda yüksek mukavemetli,  aşınmaya karşı dirençli, yüksek ısıya dayanıklı, 10.9 -12.9 ve 14.9 kalitelerinde civata, somun, saplama ve diğer bağlantı elemanları üretmektedir. Üretimde kullanmış olduğumuz makine parkurumuz son teknolojiye uygun olup, ürün yelpazemizi genişletmek amacıyla her yıl yeni yatırımlar yapmaktayız.

    İmalatını gerçekleştirdiğimiz ürünler; Makine İmalatçıları, Hidrolik Vinç, Hidrolik Silindir, Taş-Kaya Kırma Makineleri, Köprü, Baraj, Termik Santraller, Hidroelektrik Santralleri, İş - Hizmet  Makineleri,  buna bağlı imalat ve yan sanayii de kullanılmaktadır.

    Sertsan Civata üretmiş olduğu mamüllerin hammadde alımından mamül maddeye dönüşümüne kadar geçen süreçte büyük bir titizlik ve dikkat içerinde çalışmaktadır. Firmamız üretmiş olduğu ürünlerin %100’ünü sıcak dövme metoduyla üretmekte ve  bunları talaşlı imalata tabi tutmaktadır. Bunun yanında ürünlerimiz %100 simetrik ve aynı doğrusallıktadır.

    Bağlantı elemanları imalatında kaliteden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Sertsan Cıvata, deneyimli ve uzman kadrosuyla müşterilerine en iyi hizmeti vermeye devam edecektir.